fbpx

УДАІ в Івано-Франківській області привітало ветеранів ОВС

Суспільство 17:16, 11.11, 2014

Учора в Управлінні Державтоінспекції відбулася зустріч з ветеранами та пенсіонерами служби ДАІ. Керівництво підрозділу привітало своїх попередників з "Днем ветеранів та пенсіонерів ОВС".

"Це свято тих, хто найкращі роки життя віддав служінню людям і державі, забезпечуючи безпеку, дбаючи про комфорт громадян в процесі дорожнього руху, стояли на сторожі життя і спокою людей і, без перебільшення, пізнаючи ризик і небезпеку, з гордістю несли службу, щедро додаючи свій доробок у скарбницю напрацювань та авторитету як Державтоінспекції, так і міліції в цілому", – зазначив у своєму виступі заступник начальника УДАІ УМВС підполковник міліції Валерій Малик.

 

Він висловловив щирі слова вдячності офіцерам і сержантам за нелегку міліцейську службу, за досягнення і здобутки, напрацювання і великий досвід.

Ветеранів привітали зі святом, побажали завжди бути в строю, адже колишніх правоохоронців не буває, а вони запевнили, що завжди готові прийти на допомогу, підтримати і порадити.

"Наша служба завжди була і залишається нелегкою, – відзначив колишній начальник Державтоінспекції області Денис Бойда,  але стояти на варті безпеки і спокою громадян України – свята справа".

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: