Українці завоювали "золото" і "срібло" чемпіонату Європи з важкої атлетики

Спорт 11:13, 09.04, 2017

Український спортсмен Олександр Пелешенко став чемпіоном Європи з важкої атлетики у категорії до 85 кг. А українка Анастасія Лисенко здобула 3 срібні нагороди у ваговій категорії понад 90 кг. Змагання проходили у хорватському Спліті.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Олександр Пелешенко приніс Україні 3 медалі, перемігши за сумою двох вправ з результатом 386 кг, а також виборов "мале" "золото" у ривку (175 кг) і "мале" "срібло" у поштовху (211 кг).

Із сумою 277 кг Анастасія Лисенко піднялась на другу сходинку п'єдесталу, в ривку і в поштовху українка отримала "малі" срібні медалі. Це друге "срібло" на чемпіонаті Європи в кар’єрі Лисенко. А чемпіонкою у Спліті стала росіянка Тетяна Каширіна. Її сума – 317 кг.