fbpx

Українські абітурієнти подали до ВНЗ понад 1 млн заяв

Суспільство 09:43, 28.07, 2014

В Україні триває вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Станом на 25 липня Єдиною державною електронною базою з питань освіти зареєстровано майже 2 млн заяв від вступників, які вступають до вищих навчальних закладів для отримання кваліфікації молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста або магістра.

Така кількість поданих заяв від абітурієнтів обумовлена можливістю подання документів до 5 вищих навчальних закладів одночасно та на 3 спеціальності в кожному з них.

Найбільшою популярністю серед вступників користується бакалаврські програми вищих навчальних закладів, оскільки на них вступають випускники 11 класів.

Загалом, станом на 25 липня, навчальні заклади отримали 1 млн 140 заяв абітурієнтів на вступ за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, пише Освіта.ua

Спеціалістами хочуть стати понад 285 тисяч вступників, магістрами – 136 тисяч. На навчання за рівнем молодшого спеціаліста подано 285 тисяч заяв вступників.

Понад третина всіх заяв подана абітурієнтами в електронному вигляді.

Лідерами симпатій абітурієнтів за кількістю поданих заяв є Львівський національний університет ім. Франка (51 377 заяв), Київський національний університет ім. Шевченка (49 144 заяви) та Національний університет "Львівська політехніка" – (47 752 заяви).

Прийом документів від абітурієнтів триватиме до 12 години 1 серпня. Прийом документів від абітурієнтів, які мали проходити співбесіду, вступні екзамени або творчі конкурси завершено 24 липня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: