fbpx

Українські науковці винайшли пристрій Cardiomo, який попереджає про хвороби. ВІДЕО

Здоров'я 21:42, 13.03, 2018

На цей час винахід проходить тестування. Запустити його у серійне виробництво планують з травня цього року.

Українські винахідники створили портативний пристрій Cardiomo, який здатен контролювати стан здоров'я користувача та попередити його про хворобу.

Про це повідомляє "Голос Америки".

"Цей маленький пристрій може рятувати життя. Винахід українців здатен попередити користувача про розвиток десятків захворювань, таких як ішемічна хвороба серця, інфаркт чи інсульт і допомогти уникнути фатальних наслідків", – йдеться у сюжеті.

Користуватися цим пристроєм дуже просто: він кріпиться на тіло під серцем людини за допомогою клейких електродів і стежить за життєво важливими показниками здоров'я, як електрокардіограма, температура тіла, робота легенів і серцевий ритм.

Після цього всі дані з сенсора передаються в "хмарний" сервіс. Там система аналізує інформацію та сигналізує родичам чи лікарю про будь-які зміни в здоров'ї пацієнта. Крім цього, вона надсилає професійні рекомендації на мобільний додаток, а в критичній ситуації рекомендує звернутися до лікаря.

Також Cardiomo контролює виконання вправ, стежить за розпорядком дня, рекомендує час і місце для прогулянок та нагадує про прийом ліків.

Наразі 250 користувачів тестують пристрій.

Його серійне виробництво заплановане на травень 2018 року. 

Cardiomo вже замовили 2000 людей з різних континентів.

Як відомо, цей пристрій вже відзначений численними міжнародними нагородами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: