середа, 23 січня

Українську Галицьку Партію в Івано-Франківську очолив 25-річний економіст

Івано-Франківську міську організацію Української Галицької Партії очолив молодий економіст та громадський активіст Олег Саїк. 25-річний партієць є ровесником голови Політради УГП Романа Лозинського, якого нещодавно обрали на З’їзді партії.
Олег Саїк. Олег Саїк.

Олег Саїк народився і виріс в Івано-Франківську. Навчався в Українській гімназії №1, а далі  у Львівському інституті банківської справи Національного банку України. У Львові активно долучився до громадського життя, згодом вступив до Галицької Партії. Зараз працює в експертній економічній групі УГП, повідомляє прес-служба УГП. 

Олег Саїк має багато амбітних планів щодо розбудови Івано-Франківського осередку партії та щодо розвитку рідного міста.

"Треба працювати з людьми. Це для мене буде пріоритетом у роботі осередку,  наголосив на Зборах міської організації Олег Саїк.  Будемо проводити різні зустрічі, навчання. При залученні нових людей основна ставка має бути не на кількість, а на якість. Бо УГП має вагому особливість, чим вона відрізняється від інших партій: за 5 років діяльності жоден член не скомпрометував себе. Нам важливо зберегти цю рису".

Олег Саїк

Олег Саїк прагне, щоб Івано-Франківськ став комфортним містом для його мешканців. І над цим буде працювати із новообраною командою.

Його заступницею стала громадська активістка, волонтерка, журналістка Наталія Сербин, яка до цього часу очолювала міський осередок. Наталія поділяє думку нового голови щодо перспектив Івано-Франківська.

Наталія Сербин два роки очолювала осередок. Згідно зі статутом УГП, обіймати посаду голови можна лише дві каденції поспіль. "Я намагалася будувати політику довіри і цінностей, залучати найкращих людей, доводити, що політика може бути іншою, – написала у своєму пості на Фейсбуці Наталія Сербин.  Але важливо не звикати до посад і вміти спокійно передавати владу. В УГП немає вічних лідерів, керівників".

Секретарем організації обрали молодого письменника та перекладача Остапа Українця. Остап донедавна жив у Києві, там навчався у Києво-Могилянській академії, працював. Але вирішив повернутись до рідного Івано-Франківська.

Українська Галицька Партія  це мультилідерська партія, де добре працюють соціальні ліфти. Тут кожен активний партієць, котрий зарекомендував себе відповідальним та ініціативним, може зайняти керівну посаду і здобути цінний у політиці досвід.

На правах реклами

КОМЕНТУВАТИ