fbpx

Українську Галицьку Партію в Івано-Франківську очолив 25-річний економіст

Політика 20:01, 29.05, 2018

Івано-Франківську міську організацію Української Галицької Партії очолив молодий економіст та громадський активіст Олег Саїк. 25-річний партієць є ровесником голови Політради УГП Романа Лозинського, якого нещодавно обрали на З’їзді партії.

Олег Саїк народився і виріс в Івано-Франківську. Навчався в Українській гімназії №1, а далі  у Львівському інституті банківської справи Національного банку України. У Львові активно долучився до громадського життя, згодом вступив до Галицької Партії. Зараз працює в експертній економічній групі УГП, повідомляє прес-служба УГП. 

Олег Саїк має багато амбітних планів щодо розбудови Івано-Франківського осередку партії та щодо розвитку рідного міста.

"Треба працювати з людьми. Це для мене буде пріоритетом у роботі осередку,  наголосив на Зборах міської організації Олег Саїк.  Будемо проводити різні зустрічі, навчання. При залученні нових людей основна ставка має бути не на кількість, а на якість. Бо УГП має вагому особливість, чим вона відрізняється від інших партій: за 5 років діяльності жоден член не скомпрометував себе. Нам важливо зберегти цю рису".

Олег Саїк

Олег Саїк прагне, щоб Івано-Франківськ став комфортним містом для його мешканців. І над цим буде працювати із новообраною командою.

Українську Галицьку Партію в Івано-Франківську очолив 25-річний економіст 1Його заступницею стала громадська активістка, волонтерка, журналістка Наталія Сербин, яка до цього часу очолювала міський осередок. Наталія поділяє думку нового голови щодо перспектив Івано-Франківська.

Наталія Сербин два роки очолювала осередок. Згідно зі статутом УГП, обіймати посаду голови можна лише дві каденції поспіль. "Я намагалася будувати політику довіри і цінностей, залучати найкращих людей, доводити, що політика може бути іншою, – написала у своєму пості на Фейсбуці Наталія Сербин.  Але важливо не звикати до посад і вміти спокійно передавати владу. В УГП немає вічних лідерів, керівників".

Секретарем організації обрали молодого письменника та перекладача Остапа Українця. Остап донедавна жив у Києві, там навчався у Києво-Могилянській академії, працював. Але вирішив повернутись до рідного Івано-Франківська.

Українська Галицька Партія  це мультилідерська партія, де добре працюють соціальні ліфти. Тут кожен активний партієць, котрий зарекомендував себе відповідальним та ініціативним, може зайняти керівну посаду і здобути цінний у політиці досвід.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: