fbpx

Українським військовим заборонили використовувати мобільні телефони в зоні війни

Суспільство 12:58, 01.07, 2015

Верховна Рада остаточно заборонила використання мобільних телефонів у зоні бойових дій на Донбасі. Відповідний законопроект у другому читанні підтримали 244 народних депутати. Проектом закону пропонується заборонити військовослужбовцям, які виконують обов'язки військової служби, користуватися особистими засобами мобільного зв'язку на територіях, де ведуться бойові дії.

Згідно з документом, рішення про дозвіл на використання мобільних телефонів у зоні бойових дій ухвалюється командиром військової частини, інформують Факти.

У пояснювальній записці до документа сказано, що його ухвалення "сприятиме підвищенню рівня захищеності інформації, а також неможливості прослуховування засобів мобільного зв’язку військовослужбовців радіорозвідкою противника і визначення їхніх координат". Також депутати обмежили використання солдатами у зоні бойових дій особистих пристроїв бездротового доступу до телекомунікаційних мереж. Зокрема, можна буде використовувати лише ті пристрої, батарея живлення яких знімається, і тільки з дозволу командира підрозділу або під час звільнення з розташування військової частини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: