fbpx

Українці в Україні можуть працювати гідно. Потрібна правильна політика держави, – Микола Палійчук

Політика 14:01, 27.03, 2018

Бюджет області, політична ситуація в Україні, президентські праймеріз та трудова еміграція українців.

Про все це голова фракції "УКРОП" в Івано-Франківській обласній раді, керівник постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків облради Микола Палійчук спілкувався в ефірі програми "Актуальне інтерв’ю" на ОТБ "Галичина".   

"Люди з освітами, з вченими знаннями не втікають за кордон, а вимушено їдуть заробляти на свою сім’ю. Тим паче, що європейські країни ведуть політику залучення на робочі місця саме українців. Натомість маємо брак робочої сили та кваліфікованих кадрів у нашій країні. Візьмемо, до прикладу, об’єкти, які зводяться за рахунок обласного чи державного бюджетів. Коли є гроші, а фірмам-підрядникам просто бракує людей і вони не встигають із термінами", – сказав Микола Палійчук.

На думку укропівця, в Україні теж можна працювати та отримувати гідну зарплатню. Проте держава має створити для цього усі передумови.

"Держава мусить дійти до того рівня, аби забезпечити людям гідну зарплатню та впевненість у майбутньому. Адже у нас є позитивні приклади. Коли українці в Україні можуть будувати якісно. Я завжди говорю про дороги. Народний депутат України Олександр Шевченко зробив революцію у дорожньому будівництві. До цього часу в нас робили шляхи як-небудь, кожен рік латали, а покриття все одно сходило разом зі снігом. А тепер ми бачимо, як українці роблять дороги за сучасними технологіями з 10-літньою гарантією. І ціна значно нижча за європейську. А якість – не гірша", – зазначив голова фракції "УКРОП" в обласній раді.   

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: