fbpx

"Укрнафта" наростила видобуток у лютому

Суспільство 09:19, 15.03, 2019

У лютому 2019 року ПАТ "Укрнафта" видобуло 118,4 тис. т нафти та конденсату та 90,6 млн м³ газу, що, відповідно, на 8,4% та 10,9% більше за видобуток лютого 2018 року. Добові показники видобутку вуглеводнів зросли аналогічно і склали 4,2 тис. т/добу нафти та конденсату та 3,2 млн м³/добу газу.

Водночас у лютому відбулось зростання видобутку і в порівнянні з попереднім місяцем добовий видобуток нафти та конденсату збільшився на 2,2%, а газу – на 1,3%.

"Укрнафта" наростила видобуток у лютому 1

Лютневі показники видобутку також перевищили планові: для видобутку нафти і газового конденсату – на 6,9% (плановий видобуток лютого  110,7 тис. т), для газу – на 7,6% (план – 84,2 млн м³). Нарощення виробничих результатів наразі досягається в умовах обмежених інвестицій та лише на існуючому фонді свердловин завдяки капітальним та поточним ремонтам, заходам з інтенсифікації видобутку, ефективній роботі з фондом свердловин. Водночас очікується, що вплив на динаміку видобутку в наступні місяці матимуть сезонні фактори. Вирішення питання з історичним податковим боргом також відкриє нові можливості для збільшення інвестицій, а відтак і видобутку вуглеводнів.

Відмінні результати з початку цього року показали і підприємства Бізнес-підрозділу (Захід) ПАТ "Укрнафта". Нафтогазовидобувним управлінням (НГВУ) "Долинанафтогаз", "Надвірнанафтогаз" та "Бориславнафтогаз" за січень-лютий 2019 року вдалось видобути 69,9 тис. т нафти й конденсату та 45,9 млн м³ газу. Це відповідно на 4% та 5% більше, ніж за аналогічний період минулого року, а також відповідно на 2% та 7% перевищує планові показники.

Публікується у партнерстві з ПАТ "Укрнафта" 

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: