fbpx

"Укрнафта" підвищила прогнозні показники видобутку нафти та газу в 2018 році

Економіка 16:17, 04.06, 2018

За перші п’ять місяців 2018 року ПАТ "Укрнафта" провела капітальний ремонт 37 свердловин, що розташовані на 15 родовищах компанії в Східній та Західній Україні, отримавши додатково 7,9 тис. тонн нафти та конденсату і 8,8 млн м³ газу. Операції виконані з дотриманням графіка та з мінімальними витратами. Обсяги приросту перевищили заплановані показники.

Успішна реалізація програми організаційно-технічних заходів, що включає капітальні та поточні ремонти свердловин, а також операції з інтенсифікації видобутку, дозволяє компанії прогнозувати збільшення видобутку вуглеводнів за підсумками 2018 року. За прогнозами компанії річний видобуток нафти з конденсатом збільшиться на 5% і складе 1,45 млн тонн при плановому показнику 1,38 млн тонн. Прогнозний видобуток газу зросте порівняно з плановим на 10% і складе 1,07 млрд м³, повідомляє офіційний сайт компанії

Прогноз компанії передбачає, що "Укрнафта" зможе продовжувати видобуток на всіх родовищах, а державні органи не будуть вживати заходів, спрямованих на блокування роботи компанії. В цьому році компанія вже виграла низку справ, в яких суди зобов'язали Державну службу геології та надр продовжити 27 спецдозволів "Укрнафти", термін дії яких закінчується в 2018 році.

Прогноз також передбачає, що компанія зможе безперешкодно реалізовувати нафту і конденсат на державних аукціонах, що має забезпечити стабільний грошовий потік і її спроможність фінансувати інвестиційну програму. Від початку поточного року чотири з дев’яти державних аукціонів, на яких "Укрнафта" за законом зобов'язана реалізовувати свою продукцію, не відбулися. Пропозиції "Укрнафти" щодо реформування механізму держаукціонов були реалізовані не в повному обсязі, і конкуренція на них залишається обмеженою.

Публікується в рамках партнерства з компанією "УКРНАФТА"

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: