fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • "УКРОП – молода, амбіційна політсила. Це імпонує студентам", – керівник ГО "Молоді патріоти" Микита Красківський

"УКРОП – молода, амбіційна політсила. Це імпонує студентам", – керівник ГО "Молоді патріоти" Микита Красківський

Політика 16:55, 17.11, 2017

Микита Красківський – голова Профбюро факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника. Також Микита очолює Івано-Франківський обласний осередок всеукраїнської громадської організації "Молоді патріоти".

УНІВЕРСИТЕТ

Так склались обставини, що завершення 11-го класу збіглося з подіями революції Гідності. Тому саме цей фактор був визначальним у виборі моєї професії. Я вступив на політологію. Повіривши  у світле майбутнє нашої країни, я вирішив займатися для початку активною студентською діяльністю, насамперед вступив до Первинної профспілкової організації студентів університету.

ПРОФБЮРО

Профком студентів займається не тільки організацією культурно-масових заходів та дозвілля студентів. Найважливішою роботою є захист прав та інтересів студентів. На другому курсі я став заступником голови Профбюро факультету. Ми щотижня проводимо масу заходів: це організація екскурсії для студентів до ВРУ, проведення університетського турніру з інтелектуальної гри "Мафія", "Halloween" в університеті, турнір з міні-футболу між студентами та викладачами, вікторина "POLITICLIFE" з цікавими політичними запитаннями для студентів, і ще багато всього цікавого. Нещодавно я став головою Профбюро факультету історії, політології і міжнародних відносин. А ще очолив Івано-Франківський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації "Молоді патріоти".

СПІВПРАЦЯ З УКРОПОМ

Після виборів 2015-го року до міської ради почав співпрацювати з депутатом Івано-Франківської міської ради, укропівцем Сергієм Гаєвським. Він у минулому – голова профкому студентів. Тому розуміє нас, як ніхто інший. А познайомившись з командою УКРОПу, я зрозумів, що це патріотично налаштовані молоді люди, які не тільки прагнуть змін, а дійсно роблять ці зміни.

Разом ми організовували різноманітні поїздки, зустрічі.  Укропівці сприяють у покращенні матеріально-технічної бази наших гуртожитків.

Надіюся, що в майбутньому наша співпраця приноситиме ще більше користі. Адже УКРОП – молода, амбіційна політсила, яка імпонує молоді.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: