fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • "УКРОП" мітингував під ОДА, закликаючи народних депутатів не підтримувати запропоновані Президентом зміни до Конституції

"УКРОП" мітингував під ОДА, закликаючи народних депутатів не підтримувати запропоновані Президентом зміни до Конституції

Політика 11:30, 31.08, 2015

Сьогодні обласна організація "УКРОП" провела акцію під стінами облдержадміністрації, щоб висловити своє незадоволення запропонованими Президентом змінами до Конституції щодо децентралізації.

"Політична партія "Українське об'єднання патріотів – УКРОП" виступає категорично проти змін до Основного закону в період війни та надання в будь-якій формі автономного статусу окупованим територіям Донбасу. Внесення відповідних змін до Конституції веде до знищення державного суверенітету й територіальної цілісності України", – процитував під час акції заяву партії депутат облради Володимир Олійник.

Водночас під стінами Верховної Ради України відбулась така ж акція, на яку відправились активісти "УКРОПу" з Прикарпаття. 

Представники партії закликали народних депутатів не підтримувати запропоновані зміни до Конституції, а місцеві органи самоврядування звернутись до нардепів з аналогічним закликом та розглянути питання змін до Конституції на позачергових засіданнях місцевих рад.

Активісти також підтримують ініціативу "Правого сектору" щодо проведення всеукраїнського референдуму, на якому розглядатимуть питання про недовіру до парламенту, Кабміну та Президента.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: