fbpx

Укропівець Іван Візінський посприяв у покращенні матеріально-технічної бази Ясеновопільнівської школи

Політика 13:39, 11.03, 2019

Школа у селі Ясенів-Пільний, що на Городенківщині, отримала 10 новеньких швейних машинок для кабінету трудового навчання та 11 наборів комп’ютерного обладнання. Кошти на ці потреби з обласного бюджету вдалося виділити за сприяння депутата від фракції "УКРОП" Івана Візінського.

"Тепер кожен охочий школяр може користуватися якісним комп’ютерним обладнанням. Адже в сучасному світі без навичок такої роботи не обійтись. Раніше комп’ютерів вистачало тільки для старшокласників. Тепер інформаційні технології не лише по книжці, а й на практиці зможуть вивчати й учні початкової школи",  зазначила директорка школи Світлана Книгиницька.

У Ясеновопільнівській школі І-ІІІ ст. навчається 315 дітей. Директорка розповідає, що досі у закладі не було швейних машинок, тоді як навчальна програма передбачає уроки крою та шиття для дівчат.

"Ці швейні машинки нам були дуже потрібні. Учениці вже встигли пошити свої перші рукавички для домашнього використання", – розповідає Світлана Степанівна.

Також завдяки сприянню депутата від #УКРОПу з обласного бюджету Ясеневопільнівська школа отримала 100 тисяч гривень на перекриття даху спортзалу.

"Керівництво школи уже давно планувало відремонтувати спортзал. Втім, першочерговим завданням було полагодити старий дах, який протікав. На його ремонт 200 тисяч гривень виділила і сільська рада. Спільними зусиллями робимо все можливе, аби дітям було комфортно та цікаво навчатися",  зазначив укропівець Іван Візінський.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: