понеділок, 22 жовтня

Укропівець Віталій Мерінов – політик року в Івано-Франківську

Івано-франківський сайт "GALKA.IF.UA" провів традиційне інтернет-голосування в проекті "Людина року". Прикарпатці обирали лідерів у 12 номінаціях. За більш ніж два тижні встигли проголосувати понад 42 тисячі людей.

У номінації "Політик року", обійшовши міського голову, впевнену перемогу здобув укропівець Віталій Мерінов. Молодий, освічений та амбіційний політик, 4-разовий чемпіон світу з кікбоксингу, фіналіст першості Європи з боксу, чемпіон України з універсального бою, володар найвищої нагороди спецназу – крапового берету, голова громадської організації "Спільними Зусиллями", тренер клубу "СПЗ", учасник АТО, керівник Центру військової підготовки та інформації Олександра Шевченка, що пропагує здоровий спосіб життя, бере активну участь у житті міста та свого мікрорайону.

"Я щиро вдячний за кожен голос, який мені віддали люди. Це дуже почесне звання. Та обіцяю: зазнаватись не стану. Бо попереду ще дуже багато роботи. Адже політика – це не красиві слова та обіцянки, а щоденна клопітка праця. І наводити лад у країні потрібно з самого низу: від чистого відремонтованого під’їзду до боєздатної сильної армії та відповідальної влади", – наголосив Віталій Мерінов.

Поруч із укропівцем у номінації "Лідерство" переможцями стали організатори міжнародного мистецького фестивалю "Порто Франко" Роман Григорів, Ростислав Держипільський, Володимир Гайдар. Герой року – пожежник Ярослав Кучерявий. Відкриття 2017 – школяр Ернест Протас. Проголосували франківчани і за волонтерку Наталію Когут, комунальницю Руслану Василюк, науковця Максима Карпаша, медика Романа Фіщука, акторку Ірму Вітовську, спортсмена Тараса Сапу, журналіста Романа Турія та депутата міськради Андріана Волгіна.

На правах реклами

КОМЕНТУВАТИ