fbpx

"Укрпошта" може припинити доставку пенсій

Суспільство 15:47, 26.10, 2018

З січня 2019 року "Укрпошта" закриє до 7 тисяч поштових відділень, якщо не буде підвищено тариф за послуги доставки пенсій.

Про це заявив голова компанії Ігор Смілянський в інтерв'ю "Урядовому кур'єру", пише УП.

"Ми підготували антикризовий план, який введемо 1 листопада, якщо тариф не буде прийнятий. Це означає, що "Укрпошта" змушена буде оптимізувати мережу в селах, вибудувану під доставку пенсій",  заявив він.

"З 1 січня 2019 року не будемо доставляти пенсії, закриємо 5-7 тисяч стаціонарних відділень, звільнимо частину адміністративного і виробничого персоналу",  сказав Смілянський.

За його словами, "Укрпошта" зосередиться на побудові поштово-логістичного та фінансового бізнесу в містах, а також там, де це доцільно і вигідно.

Смілянський заявив, що причина закриття відділень  збитковість.

"В середньому кожне з них щомісяця зазнає збитків майже на 3 тисячі гривень. Одна з головних причин збитковості  доставка пенсій за тарифами нижче собівартості. На кожній доставці втрачаємо 19 гривень",  розповів Смілянський.

Він також заявив, що Міністерство соцполітики і Пенсійний фонд відмовилися змінити тариф для "Укрпошти" на послуги доставки пенсій.

"Тариф залишається незмінним з 2004 року, ми надаємо послугу за тарифами 14-річної давності. Актуалізація пенсійного тарифу не закладена і в проекті держбюджету на 2019 рік",  сказав Смілянський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: