fbpx

Укртелекому дозволили двічі підвищити тарифи

Суспільство 16:43, 20.09, 2018

Національна комісія, котра здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), затвердила двоетапне підвищення на фіксований телефонний зв'язок.

Відповідне рішення регулятор прийняв на своєму засіданні, пише "Слово і Діло".

"Комісія прийняла рішення про затвердження граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги та визнання таким, що втратило силу, рішення НКРЗІ від 28 листопада 2017 №606",  йдеться в повідомленні.

Директор департаменту корпоративних комунікацій Укртелекому" Михайло Шуранов зазначив, що пропозиція щодо тарифів була передана на остаточне затвердження в Міністерство юстиції.

"Після затвердження та публікації тарифи набудуть чинності", – повідомив він.

Зміни передбачають два етапи: з листопада поточного року на 17% зросте тариф для населення в місті (від 3-7 грн), а в селах – на 18,8% (3-7 грн). З початку 2019 року – для населення і юридичних осіб в містах підвищення складе 9% (від 2 до 5 грн), для сільських юридичних осіб – 12% (3-6 грн), для бюджетних установ – 14,7% (3-7 грн), для сільського населення тариф підвищиться на 18,7% (4-9 грн) залежно від типу підключення (окрема лінія, спарена, погодинна або без погодинної тарифікації тощо).

За словами Шуранова, останній раз граничні тарифи змінювалися восени 2017 року: "Вони базувалися на собівартості послуг четвертого кварталу 2016 року. З огляду на зміни витрат на утримання і обслуговування мереж в 2017 і 2018 роках, зокрема, значного зростання розміру мінімальної заробітної плати, цін на енергоносії, компанія змушена була звернутися до НКРЗІ з проханням про перегляд граничних тарифів на фіксовану телефонію".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: