fbpx

Укрзалізниця на час новорічних свят скасувала можливість резервувати квитки через інтернет

Суспільство 19:11, 02.12, 2016

Для запобігання зловживанням квитки через інтернет з 1 грудня можна лише придбати, а не зарезервувати.

ПАТ "Укрзалізниця" звертає увагу пасажирів, що з 1 грудня 2016 року на період новорічних свят як експеримент буде призупинено надання послуги резервування місць у поїздах через інтернет.

Квитки через інтернет відтепер можна лише придбати, а не зарезервувати. У компанії пішли на цей крок у рамках антикорупційних заходів.

Рішення призупинити операцію резервування місць у поїздах через мережу інтернет прийняло керівництво ПАТ "Укрзалізниця" з огляду на численні звернення пасажирів щодо проблем із придбанням квитків у період масових перевезень, зокрема на зимові свята. В Укрзалізниці сподіваються, що такий експеримент дозволить запобігти зловживанням, пов’язаним із незаконним перепродажем проїзних документів.

Нагадаємо, що зарезервувати місця в поїздах через інтернет можна було від самого початку запровадження продажу квитків через всесвітню мережу. До 1 грудня 2016 року квитки можна було зарезервувати на 24 години, і коштувала ця послуга пасажирові 17 грн.

Для покращення обслуговування громадян, уникнення непорозумінь при посадці в поїзд Укрзалізниця постійно звертається до пасажирів з проханням не купувати квитки в сторонніх осіб, а виключно в касі або через офіційний онлайн-сервіс ПАТ "Укрзалізниця" booking.uz.gov.ua та агентів, підключених до автоматизованої системи продажу квитків. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: