fbpx

"Укрзалізниця" відмовилась безоплатно перевезти 150 дітей з Маріуполя на Прикарпаття

Суспільство 17:30, 04.01, 2015

Коломияни готові прийняти 150 дітей та членів їхніх родин на Різдвяні свята. Однак "Укрзалізниця" відмовляється безоплатно перевозити півтори сотні пасажирів. Відтак управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації попросило допомоги щодо вирішення цього питання у народного депутата України Юрія Дерев’янка.

Ця історія почалась з українських військових, котрі перебували під Маріуполем та потоваришували з місцевими мешканцями. Так, командування 54-го розвідувального батальйону 20-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України звернулось до коломиян, щоб ті прийняли 150 дітей з-під Маріуполя на Різдво. Бійці переконані, найменшим необхідна психологічна реабілітація, крім того, Різдво на Прикарпатті зустрічають та проводять по-особливому, тому діти зможуть пізнати західні традиції. У Коломиї погодились прийняти 150 дітей та членів їхніх родин на Різдвяні свята, поселити їх, харчувати та влаштувати культурну програму, але залізничники відмовляються перевозити безоплатно.

Щоби посприяти у вирішенні цього питання, Юрій Дерев'янко направив одночасно два депутатські звернення до першого заступника генерального директора "Укрзалізниці" Максима Бланка та до міністра інфраструктури Андрія Пивоварського з проханням безкоштовно перевезти 150 маріупольських дітей на Прикарпаття.

"До мене звернулись коломияни і просили допомогти з питанням щодо безоплатного перевезення маріупольських дітей на Прикарпаття. Мова йде про те, щоб 4 січня їх потрібно доставити до Коломиї, а 11-го повернути додому. З цього приводу я направив відповідні депутатські звернення та зустрівся із Максимом Бланком, першим заступником гендиректора "Укрзалізниці". Той повідомив, що дітей перевезуть, але за 51 тисячу гривень", – повідомив депутат.

За словами Дерев'янка, він і надалі буде лобіювати це питання. І сподівається, що "Укрзалізниця" у такий непростий для країни час все ж відгукнеться та перевезе дітей, котрі щодня живуть у воєнному "пеклі".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: