fbpx

Уляна Коцаба просить півлітру меду і кольорові стрічки на 100 пряників

Суспільство 22:57, 09.11, 2015

У своїй "солодкій іпостасі" франківський кондитер Уляна Коцаба бере участь в освітньо-благодійному проекті "Янголи поруч".

Уляна Коцаба звернулася до своїх друзів у соцмережі Фейсбук.

"Шановні френди-іванофранківці! Я маю велику честь і приємність бути трохи дотичною до чудового проекту Освітньо-благодійний проект "ЯНГОЛИ ПОРУЧ", природньо, у своїй "солодкій" іпостасі. На даний момент готується поїздка до Яблунівської школи-інтернату, про що її координатор Ореста Возняк повідомляла і на своїй сторінці, і де лише можливо (і це супер). Я взяла на себе приємне зобов'язання зробити для діток солодкі сюрпризи-прянички (100 штук). І, звичайно, я це зроблю – з радістю і Божою допомогою. Але якщо би у когось із вас десь зовсім випадково  чи не випадково  завалялася вдома півлітрова баночка меду і ви би також хотіли долучитися до доброї справи – я була би дуже вдячна за таку допомогу.

Також потрібні стрічки для упаковки пряників  не широкі, 0,5, або 1 см шириною, яскраві і веселі. Саму упаковку, прозорі пакетики я вже купила (100 штук, 70 коп. за штуку). 

Повторюю, те, за що я взялася, я зроблю у будь-якому випадку – з допомогою чи без. Але якщо би хтось мав бажання долучитися якимось чином  you are wellcome!"  написала кондитер, відома своїми авторськими тортами з віртуозним марципановим ліпленням. 

Всім, хто долучиться до доброї справи, Уляна обіцяє солодкий бонус. 

"Як бонус  кожен, хто долучиться до моєї частини проекту, отримає солодкий маленький кондитерський подарунок",  заохотила майстриня. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: