fbpx

УМВС в Івано-Франківській області перевіряє міліціонерів, статки яких не відповідають зарплаті

Суспільство 13:54, 17.12, 2014

Під дію закону "Про очищення влади" потрапили четверо працівників УМВС України в Івано-Франківській області.

Зокрема, під люстрацію підпали перший заступник начальника управління – начальник слідчого управління, заступник начальника управління – начальник міліції громадської безпеки, начальник управління по боротьбі з організованою злочинністю і начальник відділу режимно-секретного та документального забезпечення.

Про це заявив начальник обласного управління УМВС Микола Семенишин на круглому столі щодо проведення люстрації на Прикарпатті.

Він також повідомив, що з квітня 2015 до 2016 року процедуру люстрації пройдуть приблизно 2000 прикарпатських міліціонерів. Крім того, в обласному управлінні призначили службове розслідування щодо перевірки працівників міліції, які живуть у невідповідності до своїх заробітних плат.

Втім, очільник прикарпатської міліції вважає, що деякі люди, які підпали під люстрацію, повинні залишитися на посадах. Зокрема, мав би й надалі працювати Ярослав Манжелей, якого звільнено з посади заступника начальника УМВС в області – начальника міліції громадської безпеки. Микола Семенишин повідомив, що Манжелей не допустив грубих порушень громадського порядку під час Майдану та готував бійців батальйону особливого призначення УМВС "Івано-Франківськ" до бойових дій.

"Я особисто не бачу причетності цього чоловіка до узурпації влади та режиму Януковича", – каже Семенишин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: