fbpx

"Управління освіти не надавало рекомендацій школам Франківська виробляти картки Юніора", – Світлана Уварова

Суспільство 20:45, 08.05, 2015

Заступник начальника управління освіти Івано-Франківська Світлана Уварова повідомила, що централізованої вказівки для шкіл міста співпрацювати з ПриватБанком і отримувати картки Юніора не було.

"Вперше від вас чую", – відреагувала заступник начальника управління освіти Івано-Франківського міськвиконкому Світлана Уварова на історію, яка сталася в спецшколі №1. В цьому навчальному закладі батьків спонукали виготовити своїм дітям "електронні гаманці" – картки Юніора  під виглядом перепусток у школу.

Світлана Уварова пригадала, що звернення про співпрацю за картками Юніора від ПриватБанку до управління освіти було. Але не цього року, конкретизувала вона.

"Ми використовуємо різні банки в своїй роботі, використовуємо без преференцій. По зарплатних картках працюємо з ПриватБанком, по інших платежах – з Ощадбанком,  розповіла пані Світлана. – Але ні раніше, ні тепер ми нікому зі шкіл чи ДНЗ не рекомендували банківські програми чи продукти. Ми й не можемо такого робити – не маємо права".

Світлана Уварова пояснила, що частина шкіл і садочків в місті Франківську працюють в статусі окремого бухгалтерського обліку. Вони приймають самостійні рішення і тільки повідомляють про них управління освіти.

"Це може бути внутрішнє рішення адміністрації, можливо, батьківської ради школи",  розцінила вона оформлення карток Юніора в школі №1.

Голова батьківського самоврядування шкіл міста Івано-Франківська Петро Хмельовський вважає, що цей випадок слід обговорити на "Батьківській раді". Оскільки подібні випадки вимагають попередньої юридичної експертизи. За словами Хмельовського, "пропозиція зробити учням по школах картки Юніора пахне банківською комерцією".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: