fbpx

Управління СБУ в Івано-Франківській області готове до участі в АТО

Політика 09:27, 22.07, 2014

На засіданні Громадської ради при УСБУ в Івано-Франківській області начальник управління Микола Найдич повідомив учасників про готовність підпорядкованого йому особового складу до проходження служби в зоні АТО.

Раніше Громадська рада висловила вимогу почути від співробітників УСБУ про рішучість захищати український народ та відданість присязі, повідомили КУРСу в прес-службі відомства.

За словами Миколи Найдича, він довів думку Громадської ради до колективу УСБУ. В період з 26 травня по 8 червня 2014 року 69 співробітників УСБУ ініціативно висловили бажання проходити службу в зоні Антитеро­ристичної операції, про що ними були складені рапорти на ім’я Голови Служби безпеки України. Поштовхом до такого вчинку для багатьох послужило навіть не звернення Громадської ради, а події на Сході України, зокрема загибель 6 бійців спецпідрозділу УМВС в Івано-Франківській області.

Варто зазначити, що певна кількість військовослужбовців склали рапорти на проходження служби у зоні АТО до звернення Громадської ради. На сьогодні дехто зі співробітників УСБУ вже пройшов ротацію, дехто знаходиться на Сході, інші готуються до поїздки. Співробітники УСБУ власними силами закуповують камуфляжну форму, спальні мішки, намети, спеціальне спорядження.

Самооборона Коломиї раніше надала допомогу у забезпеченні бронежилетами. Cпівробітники Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області були, є і залишаються патріотами своєї держави, служать українському народу і готові захищати його зі зброєю в руках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: