fbpx

Урочистим маршем відзначили День знань студенти Прикарпатського факультету Національної академії МВС

Суспільство 18:14, 01.09, 2014

Для курсантів та студентів Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ України відбулися урочистості, присвячені Дню знань.

Розпочались заходи з виконання Державного гімну України та хвилиною мовчання пам’яті всіх, хто поліг, захищаючи волю та незалежність країни під час антитерористичної операції на Сході України, повідомляє КУРС з посиланням на УМВС в Івано-Франківській області.

Цього дня привітати курсантів, студентів та викладачів із початком навчання прийшло чимало гостей. Привітав майбутніх правоохоронців і заступник начальника УМВС в області Руслан Воробйов. 

"Для мене Національна академія внутрішніх справ – це не просто навчальний заклад. З нього я розпочинав свою службу, закінчив його з відзнакою, і майже 15 років мого життя тим чи іншим способом пов’язані з Академією, – поділився підполковник міліції. – Вам держава надала чудову можливість бути курсантами Національної академії внутрішніх справ, не витрачайте цей час даремно, адже ми чекаємо вас як досвідчених, підготовлених професіоналів. Країна сьогодні потребує вас. Всього найкращого, нехай вам щастить!"

Уперше в історії Прикарпатського факультету його очолила жінка – полковник міліції Вікторія Вовк, яка відзначила, що саме курсанти та студенти є продовжувачами тих принципів, цінностей та орієнтирів, якими відзначається Національна академія внутрішніх справ.

"Перед нами стоять багато завдань та відповідальних кроків, які ми маємо зробити, – наголосила начальник факультету. – Разом з тим хочу побажати, щоб цей навчальний рік був нелегким для вас в плані освоєння науки, але щоб він був для вас щасливим, тому що у вас є мета – одержати високоякісну освіту. Бажаю, щоб по закінченню цього навчального закладу здійснилася ваша мрія і щоб ви з гордістю могли говорити, що у вас є диплом Національної академії внутрішніх справ України".

Чимало настанов та побажань почули в цей день курсанти та студенти і від поважних гостей та викладачів. Закінчилося свято проходженням курсантами Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ України урочистим маршем.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: