вівторок, 19 березня

Уряд відсторонив від посади голову Укртрансбезпеки, прикарпатця Михайла Ноняка та призначив службове розслідування

За поданням Міністра інфрастуктури Володимира Омеляна, Уряд прийняв рішення про відсторонення керівника Укртрансбезпеки Михайла Ноняка від займаної посади і призначив відносно нього службове розслідування.

Про це повідомив у Фейсбуці заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк.

"Переконаний, що всі факти, які виявила антикорупційна перевірка МІУ, будуть ретельно вивчені та досліджені. Міністерство і надалі готове надавати всі необхідні документи та сприяти проведенню об’єктивного розслідування, як і службовому, так і всім тим кримінальним провадженням, які розслідуються правоохоронцями, по фактах здирництва і зловживань керівництвом і рядом працівників ДСБТ! Я закликаю пана Ноняка гідно пройти процедуру службового розслідування і припинити будь-який тиск на своїх підлеглих, котрі надають і готові надавати документи, докази і у разі необхідності покази про всі існуючі факти зловживань в ДСБТ! Працюємо далі..." – написав Лавренюк.

Сам Михайло Ноняк написав у Фейсбуці, що розслідування не боїться.

"З перших же днів, відколи я очолив Службу, я не тільки докладав максимум зусиль для того, щоб добитись хороших показників за всіма пріоритетними напрямками роботи, я ставив перед собою завдання запустити механізм незворотних змін. Змін, котрі б забезпечили неухильне виконання законів України і завдань, поставлених Урядом перед Службою і на які так очікувало суспільство. На жаль, вже з перших днів ми бачили і відчували, що є люди, яким не до вподоби, що прийшла команда однодумців, яка хоче зруйнувати старі корупційні схеми та навести лад.

Чи боюся я розслідування? Ні, звичайно! Від самого початку знав, що за кожним моїм кроком спостерігають тисячі очей: моїх побратимів з Майдану, моїх друзів, які зі зброєю в руках боронять Україну від московського окупанта, і звичайно ж, ті, які хочуть повернути старі корупційні схеми. Знав, що будуть шукати кожну помилку в роботі. Та й зрештою, мене виховали такою людиною, що якщо за щось беруся, то виконую на совість. 
Переконаний, що такі перевірки мають відбуватися регулярно і не за чиєюсь кляузою, а для того, щоб Уряд, Прем’єр-Міністр, українське суспільство знали реальну картину справ у кожній службі, у кожному міністерстві. Мені нема чого приховувати, і повірте, я маю що сказати! Я готовий до будь-якої перевірки. А чи готові інші?" – переконує Ноняк.

Нагадаємо, минулого тижня Міністр інфраструктури України Володимир Омелян вніс у Кабмін подання про звільнення з посади голови Укртрансбезпеки Михайла Ноняка. Свою позицію Омелян мотивував "тотальною корупцією і зловживанням в очолюваному Ноняком відомстві". 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

КОМЕНТУВАТИ