fbpx

Уряд замовив кіно про героїв

Культура 20:25, 02.09, 2014

Голова Держкіно Пилип Іллєнко скасував Шостий і оголосив проведення Сьомого конкурсу кінопроектів

Для ігрових та неігрових фільмів створюється окрема тематична сесія "Подвиг героїв, які віддали життя за Україну, та вшанування їх пам’яті" за дорученням Кабінету Міністрів України. Про це  повідомляє Еспресо.TV з посиланням на сайт Держкіно.

До того ж зазнає змін формат кіновиробництва, на який виділятимуться державні кошти. Новація Сьомого конкурсу – усі ігрові повнометражні фільми будуть у відповідних сесіях додатково розділені за критерієм "авторське кіно" та "кіно, орієнтоване на широку глядацьку аудиторію".

До процесу створення фільмів для "широкої глядацької аудиторії" мають долучатися телеканали і одразу створювати телевізійні версії кінофільмів. Тому при подачі на Сьомий конкурс продюсерам таких проектів необхідно надавати документи, що підтверджують зацікавленість в участі у створенні фільму загальнонаціональних телеканалів, а маркетингова стратегія та продюсерське бачення кінопроекту мають містити концепцію створення телевізійної версії фільму.

Учасники Шостого конкурсу, який було скасовано, можуть надати свої кінопроекти на Сьомий конкурс, попередньо їх актуалізувавши.

Заявки на Сьомий конкурсний відбір прийматимуться з 30 вересня по 31 жовтня 2014 року (перший тур). Рішення Експертної комісії за результатами розгляду кінопроектів у першому турі буде оголошено 30 листопада 2014 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: