fbpx

Уряд затвердив зразки нової повсякденної форми поліції. ФОТО, ВІДЕО

Суспільство 19:33, 01.10, 2015

Форму отримуватимуть лише ті працівники поліції, які або щойно вступили на службу, або працівники міліції, які пройдуть процес переатестації.

Про це повідомив глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає прес-служба МВС України.

За його словами, сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України були затверджені зразки нового форменого одягу, зокрема – і нової повсякденної форми поліцейських. Найближчим часом буде розпочато її виробництво.

Арсен Аваков підкреслив, що форма поліцейського, окрім змісту та результатів роботи нової поліції, стане для суспільства ще одним монітором спостереження за ходом змін.

"Нову форму поліцейського, як і нові посадові обов'язки та оклади, отримуватимуть ЛИШЕ реформовані підрозділи нової поліції та новопризначені поліцейські, які пройшли атестацію.

Тому якщо Ви побачите на вулиці людину у формі старої міліції вже після 7 листопада – це означає, що або його підрозділ ще не пройшов процедури, або він сам ще не пройшов атестації. Не означає, що він поганий – просто ще йде процес.

І навпаки – поліцейський у новій формі буде представляти вже реформований підрозділ поліції. Це буде означати, що він пройшов переатестацію (або знову призначений за конкурсом).

Ось таке ще й символічне значення ФОРМИ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО на цей перехідний період", – підкреслив глава МВС України.

За його словами, громадськість вже ознайомилася зі зразками робочої форми нового поліцейського патруля. Схожа форма буде у нових дільничних. Крім того, єдиний стиль робочої форми буде витриманий у всіх підрозділів: спецназу, експертів і криміналістів.

Арсен Аваков також нагадав, що 7 листопада де-юре припинить своє існування міліція, але де-факто триватиме перехідний процес. Він триватиме близько шести місяців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: