fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Усі чиновники Івано-Франківщини, які є членами ВО "Свобода", напишуть заяви на звільнення, – Василь Попович

Усі чиновники Івано-Франківщини, які є членами ВО "Свобода", напишуть заяви на звільнення, – Василь Попович

Політика 11:21, 13.11, 2014

Представники партії ВО "Свобода" в Івано-Франківській області, які займали керівні посади, заявили про складання своїх повноважень і вихід з виконавчої влади.

Окрім керівників РДА, свої повноваження складуть й перший заступник голови ОДА Володимир Семко та заступник голови ОДА з гуманітарних питань Сергій Адамович.

Голова обласної організації партії ВО "Свобода" Василь Попович заявив, що так само свої повноваження складуть абсолютно усі чиновники виконавчої влади Івано-Франківської області, включно з начальниками управлінь і департаментів.

За словами Поповича, мотивацією такого кроку стали результати виборів та формування нової коаліції в парламенті. Мовляв, відповідальність за події в країні повинна нести коаліція. Адже ВО "Свобода" не подолала 5% бар’єр, а її мажоритарні депутати не входять в коаліцію.

"Робота на посаді голови РДА складна і рутинна. Долинський район самодостатній, він на 6 місці по всіх показниках. На цій посаді було багато зроблено. Період після Майдану Гідності був складний. Ми зосередили свою роботу на соціально-економічній ситуації і допомозі бійцям АТО. Працювали на посадах без обіду, до 10.00 вечора, багато було проблем, але багато і вдалося", – коментує голова Долинської РДА, "свободівець" Руслан Франків.

Нагадаємо, Партія ВО "Свобода" заявила про складання повноважень партійцями, які займають посади у Кабміні, очолюють обласні чи районні адміністрації. На Прикарпатті, за рішенням "Свободи", мають скласти повноваження голови чотирьох райдержадміністрацій.

Зокрема, відмовитися від займаних посад повинні голова Галицької РДА Володимир Чуйко, Надвірнянської – Михайло Іваночко, Косівської – Роман Матейчук та Долинської – Руслан Франків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: