fbpx

Усі демократичні сили в облраді мають працювати єдиним фронтом, – Дерев’янко

Політика 12:07, 09.12, 2015

Під час формування керівництва постійних комісій в Івано-Франківській обласній раді народний депутат від партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев’янко наголосив на необхідності єдності демократичних сил, згуртувавшись довкола інтересів громади Прикарпаття.

Про це нардеп заявив після першого засідання Івано-Франківської обласної ради VII демократичного скликання, повідомляє прес-служба партії "ВОЛЯ".

"Маємо обране керівництво облради. Я переконаний, що на цьому етапі народні обранці повинні повернутися до ідеї єдності і не створювати навіть натяків на опозицію,  каже Юрій Дерев’янко. – Ми як політична партія "ВОЛЯ" готові брати на себе відповідальність і працювати на благо нашої громади".

Народний депутат переконаний, що очікувані зміни в країні відбудуться не згори, а на місцях – на рівні селищ, міст та області.

"Новообрані сільські і селищні голови, депутати всіх рівнів, на яких сьогодні покладена величезна відповідальність і очікування людей, своїми діями мають захищати права та інтереси українців, показати нову якість роботи", – продовжив політик.

За словами Юрія Дерев’янка, формування постійних комісій в Івано-Франківській обласній раді має відбуватися за пропорційним принципом, враховуючи професійність кожного з кандидатів. 

"Шкода, що при першому ж голосуванні за голову облради, попри заявлену позицію єдності, певні фракції зробили все навпаки,  додав Дерев’янко.  Депутатський корпус обласної ради складається з демократичних сил, і ми готові були поступатися будь-якими своїми амбіціями і планами. Ми про це чітко говорили і заявляли".

Нагадаємо, першим заступником голови облради став очільник фракції "Батьківщина" Василь Гладій, заступником  голова фракції "ВОЛЯ" Ольга Галабала, головою постійної комісії з питань фінансів, бюджету та інвестицій  Микола Палійчук від "УКРОПу"

Кандидатів на ці посади визначили "пакетним голосуванням". У таємному голосуванні не брали участі депутати фракції БПП "Солідарність", які не з'явилися в сесійній залі після перерви.

17 грудня відбудеться друге сесійне засідання, на якому планують затвердити склад постійних комісій Івано-Франківської обласної ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: