fbpx

Ув'язнених у Товмачику привітали з Різдвом пампухами. ФОТО

Суспільство 16:33, 07.01, 2019

Напередодні Різдва єпископ Коломийський Василій Івасюк, спільно з отцем Романом Кіцелюком, директором БФ "Карітас Коломиї" отцем Сергієм Триф’яком та отцем Романом Скрипнюком відвідав ув’язнених колонії у Товмачику,

З появою першої зірки українські родини збираються разом до Вечері, однак є ті, кому через різні обставини забракло теплоти рідних людей. Священицтво Коломийської єпархії відвідало виправну колонію посиленого в Товмачику, пише прес-служба парафії. 

Священики передали в’язням пампушки, які приготували вірні парафій Коломийської єпархії.

А також приготували та освятили вечерю. 

Ув'язнених у Товмачику привітали з Різдвом пампухами. ФОТО 1

У приміщенні їдальні було освячено їжу до святкового столу, після чого єпископ Василій звернувся до позбавлених волі.

"Різдво 2019 року прийшло і до нашої спільноти у Товмачик. Певні обставини зробили вас родиною, хоч кожен в цей час згадує своїх рідних на волі, теплоту батьківського дому, Святу вечерю та друзів… Пам’ятайте, що Різдво єднає Бога й людину і через покаяння приносить очищення душі. Завжди йдіть шляхом Євангелія і беріть за приклад до наслідування ім’я свого святого, котрого ви носите. Нехай Пресвята Богородиця, Мати Божа Неустанної Помочі, допоможе щасливо вийти на волю і знайти у суспільстві своє достойне місце", – настановив священик. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: