fbpx

Справа Романа Струца: сторони не прийшли на дебати в Апеляційний суд

Суспільство 12:51, 03.07, 2017

Сьогодні на виконання ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Апеляційний суд Івано-Франківської області мав продовжити перегляд справи Романа Струца, якого у квітні минулого року засудили за вбивство валютника. Сторони на засідання не з'явилися.

Не прийшла на судове засідання ані потерпіла Ганна Макар, ані обвинувачений Роман Струц. Адвокат підсудного зазначив, що він хворіє і на лікування йому потрібно сім днів. Колегія суддів погодила перенесення слухань на 17 липня.

Як писав КУРС, Роман Струц чекав вироку у СІЗО більш як п’ять років. Івано-Франківський міський суд у грудні 2015 року виніс обвинувальний вирок – засудив Романа Струца до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Обвинуваченому зарахували термін перебування в СІЗО за 5 років, решту терміну суд присудив відбути у вигляді особистого зобов'язання. За вироком суду Струц мав заплатити матері вбитого понад 100 тис. грн моральної та матеріальної шкоди. У квітні 2016 року Апеляційний суд Івано-Франківської області залишив вирок першої інстанції без змін.

Вищий спеціалізований суд України скасував ухвалу Апеляційного суду та повернув справу Романа Струца на новий розгляд в апеляційну інстанцію, оскільки деякі докази у справі суд не взяв до уваги.

Нагадаємо, 29 січня 2010 року невідомі побили валютника Руслана Макара кийками, відібрали на той час понад 400 тис. грн у різній валюті, золото та документи. Потерпілий помер у лікарні через шість днів після нападу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: