fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • В Богородчанах не змогли визначити, хто перевозитиме людей на маршрутах "Богородчани – Пороги" та "Богородчани – Солотвин"

В Богородчанах не змогли визначити, хто перевозитиме людей на маршрутах "Богородчани – Пороги" та "Богородчани – Солотвин"

Суспільство 17:54, 13.08, 2014

У приміщенні Богородчанської райдержадміністрації відбулося засідання конкурсного комітету на право здійснення перевезення пасажирів у приміському внутрішньорайонному сполученні на маршрутах загального користування у звичайному режимі руху.

Зокрема, на конкурсі розглядались заявки щодо маршрутів: Богородчани – Бабче – 2, Богородчани – Діброва, Богородчани – Лесівка, Богородчани – Пороги, Богородчани –  Ст. Богородчани – Скобичівка, Богородчани – Солотвин – 1-6, передає КУРС з посиланням на Богородчанську РДА.

Основними умовами перевезень пасажирів для переможців конкурсу були: виконання вимог Закону України "Про автомобільний транспорт", Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.97 р. №176 (зі змінами),  розпорядження голови облдержадміністрації від 13.12.2011 р. № 835, клас автобусів, відповідно до наказу Мінтрансзв'язку України від 12.04.2007 р. № 285 та інших нормативно-правових актів, що регламентують перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом.

Переможцями на маршрутах стали: "Богородчани – Бабче – 2" – Більчак Олеся Іванівна, "Богородчани – Діброва" – Козачишин Віталій Романович, "Богородчани – Лесівка" – Петрунишин Тарас Тарасович та "Богородчани –  Ст. Богородчани – Скобичівка" – Лукань Анатолій Михайлович.

На маршрут "Богородчани – Пороги" до конкурсного комітету не надійшло жодної заяви від перевізників-претендентів.

На маршрутах "Богородчани – Солотвин – 1-6" перевізниками-претендентами не виконано умов конкурсу, внаслідок чого отримано негативну характеристику попередньої роботи. Ці маршрути будуть винесені на чергове засідання конкурсного комітету. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: