У Богородчанах закінчилося перше коло чемпіонату району з футболу

Спорт 14:00, 07.07, 2015

У неділю, 5 липня, матчами 11 туру закінчилося перше коло чемпіонату району з футболу.

Тижнем раніше завершилась перша частина змагань обласного чемпіонату та першості. "Оскар" з Підгір’я лідирує серед дорослих та юнацьких складів. "Медик-Краснопіль" з Солотвина на другому місці в групі "Північ" другої ліги.

В чемпіонаті району центральна гра проходила у Богородчанах, де місцевий "Газовик" приймав команду Саджави.

Вболівали за футболістів голова райдержадміністрації Ярослав Паранюк, голова районної ради Михайло Головчук та голова районної федерації футболу Роман Балаш

Юнаки з Богородчан впевнено перемогли своїх ровесників з рахунком 3-0. Серед дорослих у першому таймі перевага була на боці "Газовика", що втілилося у два голи – Романа Загірняка та Назара Федорія. Гра у другому таймі проходила на зустрічних курсах і у підсумку суперники обмінялися голами, отже ,3-1 на користь господарів.

У турнірній таблиці у Глибівки та Богородчан по 27 очок, у Старих Богородчан – 21 бал.