fbpx

В Департамент транспорту Івано-Франківська привезли 7 мільйонів серійних квитків на маршрутки

Суспільство 20:15, 08.06, 2015

Транспортники Івано-Франківського міськвиконкому разом із перевізниками готуються показати франківцям, як змінився громадський транспорт у місті.

"Сьогодні в Департаменті завершили облаштування диспетчерського пункту і нарешті ми почали отримувати інформацію про роботу перевізників онлайн. Також в Департамент сьогодні привезли 7 млн серійних квитків. Про все інше завтра о 9 год. 30 хв. в 311 каб. під час презентації", – заінтригував начальник Департаменту комунального господарства, транспорту і зв'язку Михайло Смушак у групі Комуналка-ІФ в соцмережі Фейсбук.

Завтра, 9 червня, в залі засідань міськвиконкому з ініціативи Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради відбудеться:

– презентація роботи системи GPS-моніторингу руху громадського транспорту на міських маршрутах загального користування;
– презентація системи обов’язкового обілечування пасажирів;
– представлення нового серійного квитка та форми одягу водіїв.

Метою презентації є інформування громадськості міста про виконані заходи із впровадження системи GPS-моніторингу руху маршрутних транспортних засобів, облаштування диспетчерського пункту на базі Департаменту, запровадження системи обов’язкового обілечування пасажирів серійними квитками визначеного взірця та форми одягу для водіїв.

Ці заходи покликані підвищити якість надання послуг громадським транспортом перед наступним конкурсом на пасажирські перевезення у Франківську та підвищенням вартості проїзду.

КУРС писав, що ті з перевізників, що не виконають вимог громадськості з підвищення якості послуг, з 10 червня будуть возити мешканців Франківська по 2 грн. "А якщо хоч в одного пасажира візьмуть 3,5 або 4 грн, з ними в той же день буде розірвано угоду", – зазначив Смушак.

Під час наступного конкурсу Департамент планує скоротити кількість маршруток на вулицях міста на 100 одиниць. 
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: