п'ятниця, 22 березня

В Долині відбудеться турнір серед ветеранів з міні-футболу, присвячений загиблим бійцям

11 лютого в місті Долина відбудеться турнір серед ветеранів з міні-футболу, присвячений пам'яті воїнів, загиблих у зоні АТО.

Участь у змаганні візьмуть шість команд: Національна збірна України серед ветеранів, "Прикарпаття" (Івано-Франківськ), "Нафтовик" (Долина), "Скала" (Стрий), "Хімік" (Калуш) та "Карпати" (Брошнів).

Відповідно до формату учасники турніру будуть розбиті на дві групи, переможці яких зустрінуться у вирішальному матчі та визначать переможця.

Організаторами турніру виступили Федерація футболу України, Федерація футболу учасників АТО, Долинська міська рада, Федерація футболу Івано-Франківської області, Асоціація ветеранів футболу України, ТОВ "Агробізнес", Асоціація футболу учасників АТО Івано-Франківської області, Долинський районний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".

Красномовний девіз змагання – "Грай чесно – живи достойно!".

Відвідати турнір зможуть запрошені учасники АТО та військовослужбовці області, які разом із глядачами та учасниками вшанують пам’ять побратимів.

У складі кожної з команд будуть відомі футболісти з досвідом виступів на найвищому рівні, а головною родзинкою турніру стане участь збірної України.

Команда була створена два роки тому, об’єднавши в своїх рядах найвидатніших гравців країни минулих років. Головна мета збірної – сприяння якнайшвидшому встановленню в Україні миру та єдності, підтримка військових у зоні АТО. Неодноразово команда виїжджала на схід країни, у Попасну, Волноваху, Старобільськ, Маріуполь, Новоайдар та інші міста, зустрічаючись з військовими та проводячи дружні матчі. Тренери команди Анатолій Дем’яненко та Володимир Лозинський зберуть для участі в турнірі в Долині бойовий склад, організувавши справжній сюрприз вболівальникам та командам-суперницям.

КОМЕНТУВАТИ