fbpx

В Долині забудовують територію довкола шкільного футбольного поля

Суспільство 15:08, 10.05, 2015

В Долині довкола спортивного майданчика школи №5 ведуть будівництво.

Про це повідомив у мережі фейсбук у спільноті "Долина активна" Михайло Кипещук.

"Ті долиняни, які проходили повз спортивний майданчик ЗОШ№5, роками мали можливість спостерігати занедбаність футбольного поля та волейбольної площадки. Насамперед в цьому винне керівництво школи. Однак також школі не пощастило з сусіднім гаражним кооперативом. Десь 1,5-2 місяці тому територію навколо спортивного майданчика почали активно забудовувати гаражами. Я вирішив відзняти кілька фото. Під час фотозйомки вдалось поспілкуватись з керівником гаражного кооперативу п. Пироговим. (Колись п. Пирогов очолював будівельне управління в Долині, тепер там райвідділ міліції). П. Пирогов мав з собою всю документацію на будівництво і погодився мені її показати. Бігло ознайомився з паперами (деякі навіть відзняв, див. фотозвіт). Важко зробити однозначний висновок про те, чи в порядку документи, але судячи з впевненості керівника кооперативу – все у них в порядку",  пише Кипещук.

На зауваження Кипещука, чому будмайданчик не обгороджений хоча б стрічкою, Пирогов не зміг дати відповідь.

"Ще одне моє запитання було про те, як, на думку керівника кооперативу, дітям діставати м'яч, коли він перелетить гаражі або застрягне на даху одного з гаражів? Теж відповіді не отримав", – додав пан Михайло.

Пирогов розповів, що зараз будівництво гаражів зупинилось, бо члени кооперативу конфліктують між собою. В кількох осіб виявились документи на одну і ту ж ділянку. З протилежної сторони спортивного майданчика, як випливло зі слів Пирогова, будівництвом займається один із долинських підприємців  Гайдук.

"Що він там будує  він не знає. Однак, як видно на фото, підприємець розмістив будівельні матеріали (пісок та блоки) фактично на волейбольному майданчику. Будівництво також проводиться без обгородження та попереджувальних знаків… І нікого то не обходить… Маю великі сумніви, що органи, які робили документацію та давали дозволи на будівництво, зробили це в законний спосіб…. Але мені цікаво, чи хтось з чиновників або забудовників згадає, що там ще й є спортмайданчик, що його треба привести до ладу, огородити 4-5-метровою сіткою по периметру? Ага, вже побігли… за кілька років забудують і весь спортмайданчик",  написав Михайло Кипещук.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: