fbpx

В Долинському районі туристичний об'єкт створять на унікальному болоті

Суспільство 04:04, 06.11, 2015

Заступник голови Долинської районної державної адміністрації Віктор Громиш провів нараду з підготовки інвестиційних проектів і проектів регіонального розвитку, що мають реалізовуватись у 2016 році за кошти фонду регіонального розвитку.

З участю відповідальних керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації визначено інвестиційні проекти, які будуть належним чином подаватись для участі у попередньому конкурсному відборі регіональною конкурсною комісією, інформує прес-служба Долинської РДА. 

Крім того, розглядалось питання проектів туристичного спрямування, що увійшли до плану заходів Стратегії Івано-Франківської області на 2015 – 2017 роки, які можна реалізувати за рахунок коштів розвитку області чи обласних програм розвитку туристичної діяльності на період до 2020 року.

Основна увага акцентується на двох проектах: облаштування інфраструктури для туристів на заповіднику державного значення "Болото Ширковець"; відпочинково-туристичний та громадсько-туристичний центр "Торунський перевал".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: