fbpx

В електронних кабінетах вступників з’явилися рекомендації до зарахування

Суспільство 20:52, 01.08, 2017

Рекомендації до зарахування на місця державного замовлення отримали 60,928 тис. вступників.

В електронних кабінетах вступників з’явилася інформація про рекомендації до зарахування на місця державного замовлення. Про це повідомляють у Міністерстві освіти і науки.

За інформацією відомства, найближчим часом інформація про рекомендації буде оприлюднена на сайті vstup.info та на інформаційних ресурсах вищих навчальних закладів.

У Міносвіти зазначають, що рекомендації до зарахування на місця державного замовлення отримали 60 тисяч 928 вступників, які мають виконати вимоги до зарахування до 12 години дня 5 серпня.

Зарахування цих вступників має відбутись не пізніше 12 години дня 7 серпня. З переліком необхідних документів, що мають надати абітурієнти, можна ознайомитися на сайтах ВНЗ.

Невикористані місця державного замовлення будуть надані пільговим категоріям вступників.

Абітурієнти, які вступали на природничі та технічні спеціальності, але не пройшли на бюджет, також зможуть отримати місце, якщо вступники, які отримали рекомендацію до зарахування, відмовляться від бюджету чи вчасно не подадуть оригінали потрібних документів.

Переведення на вакантні місця державного та регіонального замовлення відбуватиметься до 18 серпня.

Якщо після розподілу бюджетних місць у вступників виникнуть питання щодо його справедливості, вони можуть звернутися насамперед до приймальних комісій або ж до ДП "Інфоресурс" та МОН.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: