fbpx

В Франківську презентували громадське телебачення

Суспільство 19:51, 02.06, 2015

Активісти Івано-Франківська сьогодні в "Urban Space 100" презентували Громадське телебачення Івано-Франківська.

На презентації присутні журналісти Громадського телебачення, які приїхали з Києва. Серед них –співзасновник проекту Роман Скрипін.

Скрипін назвав громадські телебачення, які відкриваються по містах України, цілком самодостатніми, на які журналісти Громадського з Києва ніяк не впливають. Він додав, що “серцевина” Громадського телебачення не у Києві. “Там просто воно було першим”, – зазначив журналіст.

Скрипін розповів, що громадське телебачення фінансується завдяки пожертвам громад, грантам, а також один із спонсорів Громадського є співвласник “eBAY”. “Перед ним ми звітуємо за роботу”,  додав Роман Скрипін.

“Громадське  це телебачення, яке зроблено для того, щоб усе змінити. Це колектив людей, що не керуються політиками. Це люди, яким подобається їхня робота. Ми працюємо більш системно, щоб змінювати українські медіа, щоб вони ставали ближчими до людей”,  розповів Роман Скрипін.

Громадське телебачення Івано-Франківська також працюватиме завдяки виграним грантам та вже має на меті кілька власних проектів. Серед журналістів та засновників франківського Громадського ТБ  Настя Новікова, Володимир Паньків, Михайло Джогола, Артем Руско та Дмитро Свінціцький.

Відзначимо, Громадське Івано-Франківська працюватиме у форматі інтернет-сайту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: