fbpx

У Франківську відбудеться MitOst-фестиваль

Суспільство 18:42, 08.06, 2015

23-27 вересня в Івано-Франківську відбудеться фестиваль MitOst.

Про це сьогодні повідомили організатори події в Україні на прес-конференції в громадському ресторані "Urban Space 100".

Спілка МітОст – це недержавна неприбуткова організація, яка сприяє культурному та мовному обміну в країнах Європи, Середньої Азії та Південного Кавказу. З спілкою співпрацюють близько 40 країн світу. Щорічно фестиваль відбувається в новому місті Європи. Цього року ораганізатори вирішили провести його в Івано-Франківську. Це перший фестиваль МітОст в Україні. 

"Критерії, якими ми керуємось, – це потенціал в місті. Тут має бути хороша команда волонтерів, співпраця з владою, хороші місця дислокації. У Франківську все це є. Це дуже зручне місто. Воно доволі компактне, є хороші приміщення і можна багато чого пропонувати в рамках програми",  каже співорганізатор фестивалю Марія Шамаєва.

Протягом трьох днів фестивалю в Івано-Франківську відбудеться близько 80 заходів. Які саме акції проводитимуться, мешканці Івано-Франківська, за ідеєю, пропонуватимуть самі. 

Фестиваль матиме кілька тематичних напрямків: міський та сільський розвиток, соціальні інновації, конфлікти, історія, неформальна освіта, сталий розвиток та місто Івано-Франківськ.

На фестиваль приїдуть близько 300 членів спілки з інших країн. Спеціально для них організатори попросили Юрія Андруховича представити його п'єсу "Альберт" німецькою мовою.

У Франківську буде кілька локацій. Організатори наразі шукають місця проведення, але повідомили, що центральна локація знаходитиметься в кінотеатрі "Люм'єр".

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: