fbpx

В Галичі організували дитячий захід "Містечко професіоналів"

Суспільство 11:09, 22.07, 2015

Для того, щоб дати можливість кожній дитині ближче ознайомитись з світом професій, допомогти обрати майбутній фах вже сьогодні, спеціалістами Галицького районного центру зайнятості 19 липня організовано та проведено інтерактивний дитячий захід "Містечко професіоналів" в місті Галичі.

Цей захід відбувся за підтримки Галицької райдержадміністрації, відділу культури та соціальних партнерів, які представляли різні професії та спеціальності, за участю заступника голови Галицької райдержадміністрації Миколи Поповича, директора Івано-Франківського ОЦЗ Григорія Горбаля, представників обласного центру зайнятості, фахівців-профконсультантів міських, районних, міськрайонних центрів зайнятості області.

Подорож дітей "Містечком професіоналів" розпочалася з реєстрації та отримання ними запрошення. Одержати рекомендації щодо свого "працевлаштування" до справжніх роботодавців, котрі приймають на роботу, вчать різних професій і спеціальностей, можна було, завітавши до мобільного центру профорієнтації державної служби зайнятості за допомогою працівників Галицького РЦЗ, та опанувати професію профконсультанта.

Чимало дітей вирішили спробувати себе у ролі працівників професій, які сьогодні актуальні на ринку праці: продавця продовольчих товарів, бармена, офіціанта, кухаря, кондитера, оператора комп’ютерного набору, які представили справжні професіонали своєї справи – працівники Бурштинського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.  

А ось побути у ролі рятівників людського здоров’я, одягнувши білий халат, можна було за допомогою працівників Галицької центральної районної лікарні. Хлопчики і дівчатка мали змогу не тільки побачити справжній пожежний автомобіль, але і спробувати власноруч погасити пожежу з допомогою працівників Галицького райвідділу управління державної служби надзвичайних ситуацій, які також презентували у цікавій та змістовій формі професію водолаза.

Колектив Галицького райвідділу внутрішніх справ представив справжню чоловічу професію правоохоронця із залученням елементів форменого одягу, спеціальних засобів та навчальної зброї.

Із подивом та цікавістю розглядали спорядження і обладнання, з яким працює військовослужбовець, професію якого представив Галицько-Рогатинський об’єднаний військовий комісаріат. Зі спортивною професією тренера-викладача боксу дітей ознайомив представник відділу молоді та спорту Галицької райдержадміністрації.

А от про солодку та цікаву професію бджоляра дітям розповів головний пасічник району Віктор Данилович Білаш.

Працівник будівельного кооперативу "Контакт" представив професію будівельника. За різноманітними професіями гончаря, швачки, художника, психолога можна було "працевлаштуватись" дітлахам, підійшовши до представників колективу Малої академії народних ремесел.

Професії хореографа та бібліотекаря представили працівники відділу культури райдержадміністрації, банкіра – колектив ПриватБанку. 

А от підрахувати напрацьовані бали дітлахам допомогла професія бухгалтер, яку представили працівники Галицького районного центру зайнятості.

Серйозна дитяча гра у майбутню професію дала можливість дітям на кілька годин відчути себе "справжніми дорослими", спробувати себе у різних професіях, практично виконати різні роботи і завдання із професіоналами своєї справи  та отримати "перший заробіток", який згодом можна було обміняти на солодощі. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: