fbpx

В Галичі відкриють рахунок для накопичення коштів пораненим бійцям АТО

Суспільство 14:03, 06.05, 2015

З ініціативи голови Галицької райдержадміністрації та громадських організацій Галицького району буде відкрито спеціальний рахунок, на якому будуть накопичуватися кошти для надання допомоги пораненим учасникам АТО та їх сім’ям.

Про це повідомляє прес-служба Галицької РДА.

6 травня 2015 року голова райдержадміністрації Ярослав Бартків провів зустріч з керівниками громадських організацій району з питання надання допомоги пораненим бійцям, учасникам АТО. Керівник апарату райдержадміністрації Надія Кицела проінформувала присутніх про кількість таких осіб, їх склад сім’ї та потреби.

Також учасники наради висловили свої пропозиції щодо організації збору коштів пораненим бійцям. Зокрема, проведення благодійних акцій, концертів і вистав в закладах культури, ярмарків-продажів, залучення до цієї акції підприємців району, волонтерів та релігійних організацій. Громадські організації розподілили між собою бійців, якими планують опікуватися та надавати адресну допомогу.

Підсумовуючи зустріч, голова райдержадміністрації Ярослав Бартків наголосив: "Ми низько схиляємо голову перед нашими захисниками. Тому наш людський і християнський обов’язок – бути небайдужими і надати воїнам АТО посильну допомогу".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: