fbpx

В Генпрокуратурі кажуть, що оновлення місцевих прокуратур дало збій

Суспільство 13:09, 17.12, 2015

У структуру місцевих прокуратур фактично не пройшли нові люди, хоч для відбору нових керівників і провели відкритий конкурс.

Про це в ефірі "Громадського радіо" заявив заступник Генпрокурора Віталій Касько, повідомляє УП.

"Генеральним прокурором не було призначено жодного зовнішнього кандидата, тобто осіб, які раніше не працювали в прокуратурі. 84% з них раніше займали посади керівників районних прокуратур. Більшість з них працювала, в тому числі з 2010 року", – пояснив Касько.

"Вони не підпадають під закон про люстрацію, тому що на цьому рівні під дію цього закону підпадали лише прокурори, які працювали в Києві",  додав він.

За словами Каська, "ідея Сакварелідзе про прихід нових людей до прокуратури дала збій".

"По-перше, це підготовка нормативної бази. Те, що було підготовано управлінням реформ, було відкореговано управлінням правозабезпечення, яке не підпорядковувалось Сакварелідзе. Далеко не всіх членів комісії, яких пропонував Давіт Сакварелідзе, було призначено, адже Генеральний прокурор мав іншу думку",  пояснив він.

Нагадаємо, Генпрокурор Віктор Шокін призначив 154 нових керівників укрупнених місцевих прокуратур. Зокрема, призначено 5 керівників місцевих прокуратур Прикарпаття.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: