fbpx

В геріатричному пансіонаті влаштували вечір поезії

Суспільство 10:59, 25.03, 2019

Для мешканців обласного геріатричного пансіонату Івано-Франківська проект STAY організував поетичний вечір.

У геріатричному пансіонаті Івано-Франківська відбулася творча зустріч з поетесами Ларисою Мончак та Любов’ю Хороб-Солдатюк.

"Ми не вперше проводимо творчі зустрічі у геріатричному пансіонаті, до нас уже приїжджали Оксана Кузів та Христина Сирова, які читали тут свої твори. Такі заходи дуже усім подобаються: з одного боку, це можливість створити свято для людей, які проживають в цьому закладі, з іншого – це додатковий привід небайдужим людям прийти сюди, побачити, що тут і як, відчути, чи є в їхній душі потреба взяти на себе відповідальність і стати названими онуками для самотніх стареньких", – розповідає координатор проекту STAY, спрямованого на підтримку жителів геріатричного пансіонату, Ілона Мурзова.

КУРС писав, що Івано-Франківський геріатричний пансіонат шукає "онуків". ВІДЕО

На поетичний вечір мешканці пансіонату прийшли не самі, а спільно зі своїми названими онуками. А також послухати вірші завітали франківці, які планують у майбутньому долучитися до проекту STAY і які вперше переступили поріг пансіонату.

"Коли мені запропонували виступити у геріатричному пансіонаті, я одразу ж погодилася, давно хотіла просто прийти сюди, навідати стареньких, подивитися, як вони тут живуть. Тому дуже рада, що сьогодні змогла тут побувати", – розповіла поетеса Лариса Мончак.

Мешканці геріатричного пансіонату оплесками супроводжували кожен вірш, який звучав цього вечора в стінах їхнього закладу. А потім вирішили й собі долучитися до читання поезії. Так, 81-річна Марія Федоран прочитала власні вірші, а 92-річний Олексій Дмитраш продекламував поезію, яку пам’ятає ще зі своїх шкільних років.

Читайте: У Франківському геріатричному пансіонаті закладуть виноградник і поселять овець. ВІДЕО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: