fbpx

В ІФНМУ готують підручник з української мови для студентів-іноземців

Суспільство 18:37, 05.02, 2018

В Івано-Франківському національному медичному університеті відбулось онлайн-засідання робочої групи для укладання національного підручника з української мови як іноземної для студентів-медиків. Науковці з усієї України обговорили, яким має бути це унікальне видання.

Участь у засіданні з боку ІФНМУ взяли перший проректор університету, професор Ганна Ерстенюк, завідувач кафедри мовознавства, професор Світлана Луцак, викладачі кафедри мовознавства. На зв'язку в режимі онлайн-конференції були викладачі та науковці зі Львова, Чернівців, Києва, Запоріжжя, Вінниці, Сум, інформує прес-служба ІФНМУ.

"Нашим завданням під час засідання було розглянути раніше надіслані матеріали, що стосуються укладання національного підручника з дисципліни "Українська мова як іноземна", а також визначитися з загальною концепцією і принципами укладання підручника", – розповідає професор Світлана Луцак.

"Такий підручник є надзвичайно важливим для наших студентів з інших країн, – говорить професор Ганна Ерстенюк. – Коли вони приїжджають в Україну, то часто не можуть спілкуватися українською навіть на побутовому рівні. Разом із цим найперше ми хочемо, щоб наші студенти добре почувалися в клініці, адже під час навчання їм потрібно спілкуватися з українськими пацієнтами саме українською мовою. Крім того, вони мають розуміти нашу медичну документацію, наприклад, результати аналізу крові, адже їх видають саме українською мовою. Тому в підручнику мають бути враховані всі ці елементи".

Робота над підручником продовжується. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: