субота, 23 березня

В ІФНМУ вчаться використовувати цифрові 3D технології в ортопедичній стоматології. ФОТО

Днями на кафедрі ортопедичної стоматології Івано-Франківського національного медичного університету відбувся майстер-клас на тему: "Використання цифрових 3D технологій в ортопедичній стоматології", який проводив член Асоціації Цифрових стоматологічних технологій, доцент Василь Обідняк.
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду

Завідувач кафедри Зіновій Ожоган анонсував майстер-клас, наголосивши, що курс створений для збільшення можливостей кожного студента поринути у світ цифрових технологій, які є найсучаснішими можливостями на шляху досягнення прогнозованого і дострокового результату лікування та покращення якості навчання, передає прес-служба ІФНМУ.

Доцент Василь Обідняк розпочав заняття з презентації, яка ознайомила студентів з еволюцією інтраоральних сканерів, їх сучасними можливостями. Презентував комунікацію клініки та цифрової зуботехнічної лабораторії та висвітлив різні клінічні випадки із застосуванням CAD/CAM технологій. Опісля кожен студент самостійно працював з інтраоральним сканером TRIOS (3Shape) та отримав цифрові інтраоральні відбитки. Застосувавши можливості комунікацій з цифровою зуботехнічною лабораторією, студенти провели швидке та точне моделювання коронок і каркасів сучасних естетичних конструкцій. Створену віртуальну конструкцію було відправлено для фрезерування.

Підсумовуючи майстер-клас, завідувач кафедри професор Зіновій Ожоган наголосив на необхідності впровадження сучасних стоматологічних цифрових технологій в навчальний процес та клінічну практику.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

 

КОМЕНТУВАТИ