fbpx

В ІФНМУ відбулася урочиста церемонія випуску студентів-фармацевтів. ФОТО

Суспільство 11:21, 18.06, 2018

У п’ятницю, 15 червня, в концертній залі обласної філармонії відбулася урочиста Вчена рада з нагоди випуску студентів фармацевтичного факультету Івано-Франківського національного медичного університету.

Буквально кілька днів тому завершилась державна атестація випускників фармацевтичного факультету. Студенти склали ліцензійний іспит "Крок-2. Фармація", захищали дипломні роботи і мали практично-орієнтований державний іспит. Дві студентки, Лілія Євтушок і Катерина Стефанишин, отримали дипломи з відзнакою, інформує прес-служба ІФНМУ.

"Сьогодні ми відкладаємо всі наші справи, турботи і приходимо розділити радість з нашими випускниками і вручити їм довгоочікуваний диплом, – говорить професор Микола Рожко. – Фармацевтичний факультет є наймолодшим в нашому університеті, і саме з нього починаються урочисті Вчені ради. Ми його найбільше любимо, плекаємо та опікуємося. Сподіваюся, нинішні випускники гідно нестимуть честь нашої Alma Mater".

"Ми впевнені в тому, що ви станете хорошими фахівцями, – звернулась до випускників в.о. ректора професор Ганна Ерстенюк. – Перед вами починається непростий шлях служіння людям. Першим, кого бачать пацієнти, переступаючи поріг медичного закладу, є особа. І тими особами, привітними, мудрими, готовими допомогти, будете ви. Сподіваємося, ви будете достойним прикладом для оточуючих".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: