fbpx

В ІФНМУ відбувся урочистий випуск фельдшерів. ФОТО

Суспільство 09:38, 16.06, 2016

В Івано-Франківському національному медичному університеті відбулася Урочиста Вчена рада з нагоди випуску студентів четвертого курсу медичного коледжу спеціальності "Лікувальна справа". Захід пройшов за участю ректорату університету, керівництва коледжу та духовенства.

Цьогоріч дипломи отримали 52 фельдшери. Як зазначив директор медичного коледжу Юрій Боцюрко, цей випуск виявився найуспішнішим з-поміж двох попередніх. Уперше всі студенти спеціальності "Лікувальна справа" здали ліцензійно-інтегрований іспит Крок М "Лікувальна справа", причому з доволі високим результатом – середній бал на курсі склав 81,2%, інформує прес-служба ІФНМУ,

"До студентів треба ставитися як до своїх колег, – переконана завідувач відділу "Лікувальна справа" Галина Чернюк, – поважати і прислухатися до їхньої думки. Це запорука високої успішності студентів".

Як повідомив голова Державної екзаменаційної комісії головний лікар обласної психіатричної клінічної лікарні №1 Василь Налужний, випускний іспит складався з двох етапів: ліцензійний інтегрований тестовий іспит Крок М "Лікувальна справа" та практично-орієнтований іспит, який проводився на базі кафедри внутрішньої медицини №2 та медсестринства ІФНМУ. Найбільший відсоток правильних відповідей студентів зафіксовано із дисциплін хірургічного профілю, внутрішньої медицини, педіатрії та акушерства і гінекології.

Перший проректор ІФНМУ Ганна Ерстенюк підкреслила, що під час Державної атестації випускники продемонстрували високий рівень знань.

У вітальному слові ректор ІФНМУ Микола Рожко побажав студентам ніколи не спинятися на досягнутому, завжди продовжувати рости професійно і духовно.

Цікаво, що на спеціальності "Лікувальна справа" навчається чи не найбільша кількість творчих і талановитих студентів. Випускниця Оксана Мартинюк вже встигла досягнути неабиякого успіху в спорті – неодноразово перемагала в змаганнях із волейболу. Дівчина каже, що тепер, після випуску, планує шукати роботу за спеціальністю. Найбільше їй подобається сфера акушерства і гінекології. Хоча, з іншого боку, Оксана ще думає над тим, аби наступного року вступити до ІФНМУ на медичний факультет. Дуже б хотіла стати педіатром.  

Цьогорічна переможниця конкурсу серед студентів медичного коледжу "Найкращий фельдшер" Галина Дунець володіє чудовими вокальними здібностями, які неодноразово демонструвала. Уже найближчим часом дівчина хоче влаштуватися на роботу медсестрою або фельдшером.

"Я вже проходила практику в різних міських лікарнях і жодного разу не пошкодувала про свій вибір професії, – каже Галина. – Я тільки медициною і живу". 

Окрім цього, випускниця планує вступити на заочну форму навчання на фармацевтичному факультеті ІФНМУ. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: