fbpx

В ІФНТУНГ понад сотня студентів-іноземців отримали дипломи бакалаврів. ФОТО

Суспільство 14:29, 17.07, 2018

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу урочисто вручили дипломи бакалаврів понад 100 іноземним студентам.

Зі словами привітання з нагоди успішного завершенням навчання до студентів-випускників звернувся проректор з наукової роботи Ігор Чудик. Він вручив відмінникам дипломи бакалавра з відзнакою, зазначають у прес-службі університету.

Директор Центру міжнародної освіти Олександр Григоришин вручив грамоти за навчальні досягнення найкращим студентам.

Після теплих привітань понад 100 студентів отримали дипломи бакалаврів за напрямами підготовки “Нафтогазова справа”, спеціальностей “Видобування нафти і газу”, “Нафтогазове обладнання”, “Газонафтопроводи і газонафтосховища”, “Гірництво”, “Будівництво”, “Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування”, “Інженерна механіка”, а також “Електротехніка та електротехнології”.

На свято також були запрошені випускники університету 1998 року, які привітали студентів із закінченням навчання. За особливі досягнення іноземців у вивченні української мови доцент кафедри філології та перекладу Мирослава Венгринюк вручила студентам грамоти.

Випускники подякували своїм наставникам, викладачам, працівникам Центру міжнародної інтеграції вищої освіти. Вони сподіваються, що  співвітчизники підуть їхніми слідами і будуть навчатися в ІФНТУНГ, де матимуть вибір з інженерно-технічних, економічних і гуманітарних спеціальностей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: