fbpx

В ІФНТУНГ стартують курси дистанційної підготовки абітурієнтів

14:45, 02.02, 2017

1 лютого 2107 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулась презентація курсів дистанційної підготовки абітурієнтів з дисциплін: фізика, математика, українська мова та література, історія, географія.

Про це повідомляє прес-служба ІФНТУНГ.

Відповідно до наказу по університету № 228 від 11 листопада 2016 року "Про організацію та проведення підготовчих курсів з використанням дистанційних технологій" до роботи над розробкою матеріалів курсів були залучені кафедри філології та перекладу (завідувач – Когут О. В.), кафедра вищої математики (завідувач – Мойсишин В. М.), кафедра історії та політології (завідувач – Мандрик Я. І.), кафедра загальної та прикладної фізики (завідувач – Галущак М. О.), кафедра землевпорядкування та кадастру (завідувач – Приходько М. М.).

Після виступу проректора з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ проф. Мандрика О. М. та керівника центру дистанційного навчання Піндус Н. М., яка зачитала "Положення про підготовчі курси з використанням дистанційних технологій та кодекс доброчесності для слухачів" й наголосила на перевагах дистанційних підготовчих курсів в ІФНТУНГ, розробники електронних курсів – робочі групи кафедр звітували про виконану роботу, демонстрували методичні напрацювання, обговорювали перспективи удосконалення навчальних матеріалів. Підґрунтям для запуску дистанційного проекту курсів стало рішення приймальної комісії, яке має на меті систематизувати знання вступників для успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання та підготовки до навчання в університеті.

На зустріч було запрошено студентку I курсу Інституту економіки та управління у нафтогазовому комплексі Заваду Христину. Дівчині запропонували пройти тестування з української мови та літератури. Завданням студентки було оцінити складність тестових завдань, їхню відповідність вимогам ЗНО.

З 01 по 21 лютого 2017 р. триватиме період апробації дистанційних курсів. Упродовж цього часу 25 абітурієнтів (по 5 на кожен курс) оцінюватимуть рівень структурованості, доступності, зрозумілості та наповненості курсів. Після цього абітурієнтам буде запропоновано пройти анонімне анкетування.

Курси з використанням дистанційних технологій працюватимуть з 25 лютого по 27 травня 2017 року. За умови успішної підсумкової атестації з обраних дисциплін курсів абітурієнт отримає додатково 10 балів при вступі в університет.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: