fbpx

В Івано-Франківську через забиту каналізаційну решітку загоряються електричні кабелі

Суспільство 16:41, 25.05, 2015

У дворі на вулиці Миколайчука водойма не зникає майже увесь рік. А вода частенько добирається не лише до під’їзду, але й до електричної підстанції, яка вже неодноразово загорялася.

У цьому дворі одна каналізаційна решітка і та забита. Це і є причиною тутешніх повеней. Люди кажуть: електричні кабелі тут частенько спалахують. Як результат, мешканці сусідніх будинків залишаються без електрики, пише Репортер.

"Стоїть високовольтний трансформатор, ось у цьому приміщенні, і от як такий потоп, воно постійно замокає, а який результат: кабель тягнеться до того будинку високовольтний і він починає стріляти", – розповідає мешканець вулиці Віктор.

Тут немає труб відводу дощових вод до міської каналізації. Повністю будинок стоїть у воді. Розвивається грибок, пліснява та іржа.

Усі проблеми двору вже найближчими днями оглянуть та усунуть, запевнили "Народний контроль" у виконкомі. Обіцяють навести лад з каналізаційною системою та зробити все необхідне, аби вода під під’їздами не застоювалась.

"Дали вказівку водоекотехпрому перевірити і прочистити дощові решітки. Подивитися, може, там щось забито чи заломи якісь. Плюс у цьому році ми постараємося зробити людям поточний ремонт у цьому міжбудинковому проїзді", – запевнив журналістів Михайло Смушак, директор департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: